Działki na Sprzedaż Racławówka, podkarpackie
Pow. działki 1085 m2
Typ budowlana
Nr oferty: 2378
Cena:330000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Powierzchnia
1085 m2
Typ działki
budowlana m2

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży działki w miejscowości Racławówka koło Rzeszowa.

Sprzedam atrakcyjną działkę o powierzchni 0,1085 hektara (1085 m) w malowniczej miejscowości Racławówka, położonej w pobliżu Rzeszowa. Ta działka jest idealnym miejscem dla deweloperów poszukujących dogodnej lokalizacji do realizacji swoich projektów.

Powierzchnia: 0,1085 ha (1085 m)

Wydane warunki zabudowy: Działka posiada już wydane warunki zabudowy, co znacznie przyspiesza proces planowania i budowy projektu. Możliwe jest wzniesienie budynków mieszkalnych lub innego rodzaju obiektów zgodnie z określonymi parametrami.

Media:
Działka jest w pełni skompletowana pod względem mediów. Posiada przyłącza do wszystkich niezbędnych usług, takich jak woda, prąd, kanalizacja, co umożliwia sprawną i efektywną budowę.

Lokalna droga asfaltowa: Działka ma bezpośredni dostęp do lokalnej drogi asfaltowej, co ułatwia transport materiałów budowlanych i zapewnia łatwy dostęp do terenu.

Spokojna okolica: Położenie działki w spokojnej okolicy stwarza korzystne warunki dla zamieszkania oraz sprzyja harmonijnemu rozwojowi projektów deweloperskich.

Działka znajduje się na płaskim terenie, co ułatwia planowanie i realizację projektów budowlanych bez dodatkowych trudności.

Działka ma dogodne połączenia komunikacyjne z centrum Rzeszowa. Dojazd samochodem zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a w pobliżu znajdują się również przystanki komunikacji publicznej.

Działka położona jest w niewielkiej odległości od węzła drogi S-19, co umożliwia łatwy i szybki dostęp do głównych tras komunikacyjnych i innych ważnych lokalizacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja nieruchomosci

Opiekun oferty

Ewelina Machnica Numer licencji: 12820

Skontaktuj się z agentem

    Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie Dowiedz się więcej
    Akceptuje