Działki na Sprzedaż Annopol, lubelskie
Pow. działki 6400 m2
Typ budowlana
Nr oferty: 2245
Cena:685000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Powierzchnia
6400 m2
Typ działki
budowlana m2

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami o funkcji magazynowej, budynkiem warsztatu produkcji świec oraz budowlami w postaci zadaszonej wiaty, zadaszeniem nad zbiornikami parafiny, utwardzonymi placami składowymi o nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, siecią wodociągowa i stacją transformatorową położona w Annopolu w powiecie kraśnickim w województwie lubelskim.

Teren na którym znajdują się zabudowania położony jest zaledwie 5 min pieszo od Rynku w Annopolu, ma powierzchnię 0,64 ha i jest w całości ogrodzony ogrodzeniem trwałym. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej i wykazuję naturalny lekki spadek w kierunku północnym.

Powierzchnie tą tworzy kompleks 5 działek nie wpisanych do rejestru zabytków oraz nie znajdujących się w granicach terenu górniczego. Jego otoczenie to tereny zabudowane budynkami mieszkalnymi w tym agroturystyka.

Nieruchomość położona jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w całości objęta symbolem M36U tereny zabudowy usługowej, dopuszczającej następujące zasady zabudowy i zagospodarowania przedmiotowej nieruchomości:
a) nowe budynki usługowe parterowe lub dwukondygnacyjne, w których druga kondygnacja może stanowić poddasze użytkowe a także budynki gospodarcze,
b) lokalizowanie nowych a także rozbudowa budynków,
c) adaptację istniejących budynków z dopuszczeniem ich remontów,
d) realizację nowych budynków z pomieszczeniami przeznaczonymi na stały pobyt ludzi,
e) dopuszcza się zabudowę do 40% powierzchni działki,
f) dopuszcza się przebieg sieci oraz lokalizowanie obiektów infrastruktury technicznej) zakazuje się lokalizacji stacji paliw płynnych,
h) zmiana funkcji obiektu możliwa jest pod warunkiem zachowania przepisów o ochronie środowiska i przestrzegania zasad ochrony interesów osób trzecich.

Nieruchomość posiada niezbędne dla aktualnego sposobu użytkowania terenu i znajdujące się na nim obiekty – przyłącza i instalacje: wodociągowe, kanalizacji lokalnej, energetyczne, gazowe.

SZCZEGÓŁOWY OPIS BUDYNKÓW:

MAGAZYNOWY Z CZĘŚCIĄ BIUROWO-SOCJALNĄ o powierzchni zabudowy 238,1m2, wolnostojący, konstrukcji murowanej z lat 80-tych, 1,5 kondygnacja nadziemna (parter + poddasze użytkowe), łączna powierzchnia użytkowa ok 303,6m2, powierzchnia gruntu = 1300m2. Obiekt nie jest wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem ze względu na brak zgłoszenia do użytkowania po przeprowadzonej nadbudowie i rozbudowie w 2015 roku.

WARSZTATU PRODUKCJI ŚWIEC o powierzchni zabudowy 145,4m2, wolnostojący, konstrukcji murowanej z lat 80-tych, 1 kondygnacja nadziemna (+poddasze nieużytkowe), powierzchnia użytkowa ok 123,6m2, powierzchnia gruntu 1600m2. Obiekt był wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem do 2014 roku.

ZABUDOWA DODATKOWA:
Zadaszona wiata wraz z zadaszeniem nad zbiornikami parafiny o powierzchni zabudowy 322,2m2.
Namiot o funkcji magazynowej o powierzchni zabudowy 624,7m2.
Namiot o funkcji magazynowej o powierzchni zabudowy 120,8m2.

Nieruchomość z założoną księgą wieczystą wolną od wpisów.

CENA 685 000 PLN – BEZ NAMIOTÓW O CHARAKTERZE MAGAZYNOWYM
CENA 1 077 000 PLN – Z NAMIOTAMI

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja nieruchomosci

Opiekun oferty

Ewelina Machnica Numer licencji: 12820

Skontaktuj się z agentem

    Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie Dowiedz się więcej
    Akceptuje